Kuren in Egmond beautyarrangement
Dit Verwenarrangement is inclusief:
- Aankomst 10.30 uur in het Wellness Center in het hotel
- Slippers cadeau, 1 handdoek in bruikleen
- Gebruik zwembad en saunafaciliteiten
- Basis gezichtsbehandeling: reiniging, peeling, masker en dagcrème
- Tijdens het masker krijgt u een hoofdhuidmassage
- Uitgebreide lunch
- Hydro Jet-massage; de hydrojet is een massagebed dat het lichaam van top tot teen krachtig masseert door middel van pulserend warm water. Hydromassage werkt actief en preventief tegen vermoeide spieren, stress, rugklachten en RSI
- 1 Overnachting in een 2-persoonskamer
- 1x een heerlijk ontbijtbuffet
Prijzen 2021:
Van 1 januari t/m 2 april:
€ 135,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer / € 162,50 p.p. op basis van een 1-persoonskamer
5 april tm 1 juli (m.u.v. feestdagen), 3 oktober t/m 30 oktober:
€ 150,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer / € 182,50 p.p. op basis van een 1-persoonskamer
Van 2 juli t/m 2 oktober:
€ 165,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer / € 207,50 p.p. op basis van een 1-persoonskamer
Van 1 november t/m 30 december :
€ 137,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer / € 165,00 p.p. op basis van een 1-persoonskamer
Kuren in Egmond arrangement
- Het Kuren in Egmond arrangement is hetzelfde als het Verwen-arrangement alleen dan met 2 overnachtingen en 2x een ontbijtbuffet.
Prijzen:
1 januari t/m 2 april:
€ 195,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer / € 250,00 p.p. op basis van een 1-persoonskamer
5 april t/m 1 juli (m.u.v. feestdagen), 3 oktober t/m 30 oktober:
€ 222,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer / € 287,50 p.p. op basis van een 1-persoonskamer
Van 2 juli t/m 2 oktober:
€ 252,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer / € 337,50 p.p. op basis van een 1-persoonskamer
1 november t/m 30 december:
€ 200,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer / € 255,00 p.p. op basis van een 1-persoonskamer
Toeslag 1-persoonskamer is € 25,00 per nacht.
Dinerbuffet kunt u op voorhand reserveren voor de speciale prijs van € 27,50.
De prijs van dit Kuren in Egmond arrangement is geldig tot 30 december 2021 met uitzondering van de feestdagen en speciale evenementen.
Kuren in Egmond aan Zee - Heerlijk 3 dagen relaxen
Kuren in Egmond is een dag heerlijk relaxen en ontspannen in het wellness center in het hotel en overnachten in het prachtige 4-sterren hotel. Deze ligt in het duingebied van Egmond aan Zee. Ideaal gelegen op 100 meter van het strand. Met deze heerlijke Kuren aanbieding aan de kust in Egmond komt u even helemaal tot rust.
Hotel en de kamers
Dit prachtige 4-sterren hotel ligt in het duingebied van Egmond aan Zee. Ideaal gelegen op 100 meter van het strand.
De modern ingerichte kamers zijn onderverdeeld in hotelkamers, appartementen, studio's en suites.
Het hotel beschikt over diverse type kamers. De standaard hotelkamers beschikken over 2 bedden, toilet, ligbad en/of douche, telefoon, LED tv, kluisje en balkon of terras. Een aantal kamers beschikt over zeezicht, hiervoor geldt dan wel een toeslag.
Daarnaast zijn er een aantal suites waar een king-size bed, whirlpool, douche, toilet, telefoon, LED tv, minibar, kluisje en ruim balkon op aanwezig is.
De appartementen zijn voorzien van 2, 4 of 6 bedden, toilet, douche en/of ligbad, keukenblok, koelkast, eettafel, telefoon, combimagnetron, koffiezetapparaat, tv en balkon. De 3-kamer appartementen beschikken over een vaatwasser.
Faciliteiten
In het hotel vindt u een veelvoud aan faciliteiten, zoals: een restaurant, brasserie, pub, fitnessruimte, sauna, zwembad en whirlpool (badkleding hier altijd verplicht), squashbaan, indoor kinderspeelparadijs, beautycentrum en een bowling. De sauna's, Turks bad, Japanse baden en Infrarood cabine zijn geopend van 10.00 - 23.00 uur.
Kinderen t/m 12 jaar zijn niet toegestaan in de sauna en van 13 t/m 17 jaar mogen alleen onder volwassenbegeleiding de sauna bezoeken.
In de relaxruimte is een badjas verplicht. Deze kunt u zelf meenemen of bij ons kopen voor € 17,50.
Anoniem
Heerlijke behandelingen en buffetten! Sauna klein maar wel rustig. Jammer dat zwembad overdag ook toegankelijk is voor overige hotelgasten en dat badkleding daar dus verplicht is. Strand en winkeltjes op loopafstand.
S. Timmers
Ik vond mijn dagje kuren in Egmond geweldig :-), zeer nette en mooie hotelkamer. En het welness centrum was ook zeer schoon en netjes, en lekker eten! En het personeel is heel erg vriendelijk. Ik zou er graag nog eens terug komen! Bedankt :D
Anoniem
Prima verzorgd arrangement gehad. Fijn hotel, goed eten en relaxed dagje.
John Heyne
Het was een fantastisch weekend. Erg mooie sauna, en leuke behandeling erbij. Kamer met zeezicht, en het ontbijt was ook erg uirgebreid. Aanrader!!!!